Doktor için İnternet Çözümleri

 

[Av.tr] - HAKKIMIZDA
 

 

avukatnic.net


Avukatnic.Net, Avukatların sanal kimliklerini kolayca edinmeleri ve biran önce kullanmaya başlamaları için hizmet vermek üzere Turkbim tarafından hayata geçirilmiştir..

Turkbim bu proje ile Türk Tabibler Birliği'ne kayıtlı doktorların bürokratik işlemlerle uğraşmadan alan adlarını alabilmelerini, kolayca Web sitesi sahibi olabilmelerini ve e-posta hesabı edinmelerini hedeflemiştir. Doktorların internet teknolojilerine yönelik tüm ihtiyaçlarını tek elden ve güvenli olarak karşılayabilecekleri bir platform oluşturan Turkbimyine mümkün olan en uygun fiyatlarla siz Doktorlara hizmet etmektedir.

Avukatnic.Net üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler bilişim sektörünün öncü kuruluşlarından Turkbim 'nin güvencesi altında yürütülecektir. Avukatnic.Net projesi ile sunulan hizmetler dışındaki diğer Turkbim çözümleri hakkında bilgi almak için http://www.turkbim.com.tr  adresini ziyaret ediniz.

Gizlilik ve Güvenlik Şartları:
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Avukatnic.Net kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

 

Ana Menü    ::    Başvuru    ::    Hakkımızda    ::    Yardım    ::   İletişim

 Copyright ©2005, Turkbim Bilisim ve İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.